Kasia Moś nagrywa nowy album. Artystka nie wyklucza, że wyda go samodzielnie

Kasia Moś pracuje nad nowym albumem, który ukaże się najprawdopodobniej jesienią tego roku. Nie wiadomo jednak, która wytwórnia go wyda. Wokalistka przypuszcza, że ze względu na charakter jej twórczości, nie będzie to żadne z dużych wydawnictw. 

Od kilku dni dostępny jest utwór “Wild Eyes” zapowiadający drugi krążek Kasi Moś. Piosenka została nagrana z fińskim duetem Norma John. Album który nagrywa właśnie Kasia, będzie następcą wydanego w 2015 roku krążka “Inspinations”. Został on wydany przez małą wytwórnię Fonografika, drugi album wciąż nie ma jeszcze wydawcy.

– Myślę, że na pewno żadna duża wytwórnia się naszą płytą nie zainteresuje, tak mi się wydaje. Jeżeli nikt jej nie będzie chciał wydać, to wydamy ją sami (…) Podążam sobie wytyczoną drogą i nie bardzo potrafię iść na muzyczne kompromisy. Parę tych kompromisów w życiu miałam, nawet piosenka „Flashlight”, lubię ten utwór, ale to nie jest mój ulubiony utwór – mówi Moś agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Trzymamy kciuki i liczymy, że krążek ukaże się już po wakacjach!

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus