Jess Glynne zapowiada nowy album! Poznaj szczegóły wydawnictwa “Always In Between”

Angielska wokalistka i autorka tekstów Jess Glynne przygotowuje się obecnie do wydania swojego drugiego studyjnego wydawnictwa. Po premierze debiutanckiego krążka artystki “I Cry When I Laugh”, z którego pochodziły takie hity jak “Real Love” nagrane z grupą Clean Bandit czy “Hold My Hand”, Glynne skupiła się nad nowym materiałem, który usłyszymy już we wrześniu!

Album “Always In Between” to drugi studyjny album wokalistki Jess Glynne, który trafi do sprzedaży 21 września tego roku nakładem wytwórni Atlantic Records. Krążek jak do tej pory promują utwory “I’ll Be There” wydany na początku maja oraz “These Days” autorstwa grupy Rudimental, w którym wokalistka ma swój udział wraz z Danem Caplenem i raperem Macklemorem. Wersja standardowa krążka będzie zawierać dwanaście kompozycji, a edycja deluxe dodatkowe cztery piosenki (w tym wspomniane “These Days” oraz utwór, którego tytuł nie został jeszcze podany).

Jess Glynne / Atlantic Records

Tracklista:

 1. Intro
 2. No One
 3. I’ll Be There
 4. Thursday
 5. All I Am
 6. See Me On Top
 7. Never Let Me Go
 8. Broken
 9. Hate / Love
 10. Won’t Say No
 11. Rollin
 12. Nevermind
 13. These Days (feat. Jess Glynne, Macklemore & Dan Caplen)
 14. Track 14
 15. Million Reasons
 16. Insecurities

Przypomnijmy, że Jess Glynne zdobyła ogromną popularność w Wielkiej Brytanii po gościnnym udziale w singlach grup Clean Bandit oraz Route 94, z którymi nagrała utwory “Rather Be” oraz “My Love”. Ostatnio wokalistkę można było usłyszeć w najnowszej kompozycji grupy Rudimental “These Days” z udziałem Dana Caplena i rapera Macklemore’a oraz w jej własnej piosence “I’ll Be There”. Warto również wspomnieć, iż od premiery debiutanckiego albumu Glynne minęły aż trzy lata. Czekacie na krążek Jess?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus