Islandzki artysta Axel Flóvent wystąpi w Polsce! Gdzie i kiedy zagra?

Islandzka gwiazda indie folka Axel Flóvent wkrótce zagra dla polskiej publiczności! Od ostatnich koncertów artysty minęły dwa lata, a Axel już 1 grudnia tego roku wróci do Warszawy aby zagrać koncert  dzięki uprzejmości agencji Fource. Poznajcie szczegóły wydarzenia!

Urodzony na Islandii Axel Flóvent zyskał uznanie fanów i krytyków po wydanym w 2016 roku albumie “Forest Fires” i EP-ce “Quiet Eyes”, która trafiła do sprzedaży w 2017 roku. Axel dorastał w rybackiej wiosce Husavik o populacji 2000 osób. To skromne pochodzenie wpłynęło na jego delikatne i jednocześnie wyraziste brzmienie, które usłyszeć będzie można na jego nadchodzącej EP-ce “Youthful Hearts”, której premiera zaplanowana jest na październik 2018 roku.

“Youthful Hears” to zbiór piosenek o uczuciach związanych z pierwszymi miłostkami i poczuciem izolacji wywołanej osamotnieniem. Obecnie Axel mieszka w Brighton w Anglii, gdzie przeprowadził się po osiemnastu miesiącach spędzonych w Holandii. Jego nowe doświadczenia, brzmienie i mentalność nadały kształt nadchodzące EP-ce.

Dzięki uprzejmości agencji Fource, Axel Flóvent już wkrótce zagra w Polsce! Artysta wystąpi 1 grudnia 2018 roku w klubie BARdzo Bardzo w Warszawie. Wejściówki na koncert możecie nabyć na stronach: fource.plGoOut.neteventim.plbiletomat.plTicketmaster.pl oraz w sklepach sieci Empik. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnej stronie wydarzenia: Axel Flóvent  01.21.2018 Warszawa, BARdzo Bardzo.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus