Honorata Skarbek, Marta Gałuszewska i Ewelina Lisowska we wspólnym utworze!

To może być niezwykle ciekawa kolaboracja. Trzy popularne wokalistki: Honorata Skarbek, Marta Gałuszewska i Ewelina Lisowska zostały księżniczkami w nowym teledysku do wspólnego utworu “Tylko mój”. Pochodzi on z najnowszej animacji “Książę Czaruś”, który już pod koniec lipca zagości na ekranach polskich kin. 

“Dawno, dawno temu niegodziwa Królowa rzuciła urok na małego księcia Filipa. Zaklęcie sprawia, że teraz młodzieniec zakochuje się w każdej napotkanej dziewczynie, od razu się oświadczając. Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca Królewna – każda z nich wierzy, że przystojny książę ożeni się właśnie z nią. Ojciec Filipa, kompletnie nieświadomy klątwy, jaka ciąży nad jego synem, ma już dość sercowego chaosu panującego w królestwie i stawia chłopakowi ultimatum – albo znajdzie wreszcie miłość życia i ustatkuje się, albo straci prawo do tronu. Filip, wspierany przez sprytną złodziejkę Lenore, wyrusza w pełną przygód podróż, w poszukiwaniu sposobu na zneutralizowanie zaklęcia” – czytamy w opisie dystrybutora filmu “Książę Czaruś”.

Teledysk do polskiej wersji utworu, kilka dni temu nagrywały właśnie Honorata, Marta oraz Ewelina, które w klipie wcieliły się w Królewnę Śnieżkę, Kopciuszka oraz Śpiącą Królewnę. Wokalistki będą także dubbingowały głosy tych postaci. W oryginalnej wersji filmu, swoich głosów udzieliły Avril Lavigne, Ashley Tisdale, Sia czy Demi Lovato. Jeśli jesteście ciekawi, jak poradziły sobie nasze dziewczyny, odsyłamy was do materiału TVP Info (od 08:47)

 

 

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus