Grupa BLACKPINK prezentuje swoją debiutancką EP-kę! Zobacz teledysk do utworu “DDU-DU DDU-DU”

Południowokoreańska grupa BLACKPINK szturmem podbiła Internet oraz trafiła do serc fanów k-popu, a ich debiutancki singiel odbił się dużym echem w mediach cyfrowych. Dziewczyny powracają ze zdwojoną siłą prezentując swoja oficjalną debiutancką EP-kę wraz z towarzyszącym jej teledyskiem do utworu promującego!

Piosenka “뚜두뚜두 (DDU-DU DDU-DU)” to premierowy utwór promujący najnowszą EP-kę grupy BLACKPINK. Mini album zatytułowany “SQUARE UP” swoją premierę cyfrową miał 15 czerwca, a fizyczne wydanie krążka trafi do sprzedaży pięć dni później nakładem wytwórni YG Entertainment. Kompozycja utrzymana w typowych dla k-popu klimatach wyprodukowana została i napisana między innymi przez producenta TEDDY‘ego, który odpowiedzialny był za większość utworów wydanych przez nieistniejącą już żeńską grupę 2NE1 z tej samej wytwórni. Utwór promujący EP-kę w krótkim czasie zyskał bardzo dużą popularność na całym świecie, a obecnie teledysk w ciągu zaledwie dwóch dni obejrzano już 51 milionów razy.

BLACKPINK / YG Entertainment

Tracklista:

  1. 뚜두뚜두 (DDU-DU DDU-DU)
  2. Forever Young
  3. Really
  4. See U Later

Warto wspomnieć, że BLACKPINK zadebiutowało jeszcze w 2016 roku ze swoim utworem “BOOMBAYAH (붐바야)”, który bardzo szybko zapewnił dziewczynom rozgłos w Internecie. Do tej pory grupa wydawała jedynie single cyfrowe, a EP-ka “SQUARE UP” jest pierwszym fizycznym wydawnictwem w ich rodzimym kraju. Teledysk do wspomnianej kompozycji “뚜두뚜두 (DDU-DU DDU-DU)” oraz całą EP-kę do odsłuchu prezentujemy Wam poniżej. Słyszeliście o BLACKPINK? Jak Wam się podoba ich nowy utwór?


Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus