“Expectations” już w sprzedaży!

Dziś o północy do sprzedaży wszedł długo wyczekiwany album Bebe Rexhy. Sprawdź, czy “Expectations” spełnia Twoje oczekiwania!

Nowe wydawnictwo promowały utwory “Meant To Be” we współpracy z Florida Georgia Line, które wspięło się na drugie miejsce Billboard Hot 100“Ferrari”, “2 Souls on Fire” nagrane w duecie z Quavo oraz świeży singiel z zeszłego tygodnia zatytułowany “I’m a Mess”.

“Expectations” to pierwszy pełny album artystki. Dotychczas wokalistka wydała trzy mini-albumy: “I Don’t Wanna Grow Up” (2015), “All Your Fault: Pt. 1” (2017) oraz “All Your Fault: Pt. 2” (2017). Każdy z nich zawierał po 6 utworów. Poza tym, Bebe słynie z licznych duetów, m.in. z Louisem Tomlinsonem z One Direction “Back To You”, raperem G-Eazy “F.F.F.” i “Me, Myself & I”, “No Broken Hearts” z Nicki Minaj. Wokalistkę możecie także usłyszeć w “Girls” od Rity Orą, Charli XCX i Cardi B.

“Expectations” jest już dostępne w sklepach oraz we wszystkich serwisach streamingowych. Obecnie zajmuje 5 miejsce na polskim iTunes! Po przesłuchaniu albumu koniecznie napiszcie, co o nim myślicie 😉

 

Udostępnij na Google Plus