Ellie Goulding i Sean Paul we wspólnej piosence! Posłuchaj utworu “Bad Love”

Jamajski wokalista i raper Sean Paul przez długi czas pracował nad materiałem na swój nowy album. Artysta podpisał jeszcze w 2015 roku nowy kontrakt płytowy z wytwórnią Island Records i po wielu utworach promocyjnych w końcu zaprezentował cały krążek wraz z nowym singlem nagranym z brytyjską wokalistką Ellie Goulding!

Piosenka “Bad Love” to najnowszy utwór wokalisty i rapera Seana Paula, który został wydany 29 czerwca tego roku wraz z krążkiem “Mad Love: The Prequel”. W kompozycji poza Seanem usłyszymy również brytyjską wokalistkę Ellie Goulding. W skład albumu wchodzą wcześniej wydane utwory, tj. “No Lie” z Dua Lipą czy “Mad Love” z Becky G, a łącznie krążek liczy dziewięć piosenek.

Sean Paul / Island Records

Tracklista:

  1. Naked Truth (feat. Jhené Aiko)
  2. Bad Love (feat. Ellie Goulding)
  3. Mad Love (feat. Becky G)
  4. Jump On It
  5. Tip Pon It (feat. Major Lazer)
  6. Jet Plane (feat. Stefflon Don)
  7. Body (feat. Migos)
  8. Tek Weh Yuh Heart (feat. Tory Lanez)
  9. No Lie (feat. Dua Lipa)

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Seana Paula zamyka wydany w 2014 roku album “Full Frequency”, który nie tylko zapewnił mu nominację do nagrody Grammy w kategorii najlepszy album reggae, ale dotarł również do pierwszego miejsca amerykańskiej listy US Top Reggae Albums. Premierowego utworu “Bad Love” z Ellie Goulding oraz całego albumu możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba nowa muzyka od Seana Paula?


Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus