Dusseldorf woli ochronić drzewa niż dopuścić do koncertu Eda Sheerana

Brytyjski wokalista i autor tekstów Ed Sheeran w poprzednim roku powrócił z nowym albumem zatytułowanym “÷” (Divide). Płyta odniosła spory sukces na światowych listach sprzedaży, nie inaczej jest również z singlami promującymi krążek. Ed obecnie jest w trasie, ale najwyraźniej nie wszystkie koncerty mogą odbyć się zgodnie z planem.

Ed Sheeran może przenieść koncert do Gelsenkirchen po tym, jak urzędnicy w Düsseldorfie postanowili ochronić 104 drzewa, które są domem dla zagrożonego gatunku ptaków, zamiast gościć brytyjskiego piosenkarza. Około 85 000 osób nie jest pewnych co się stanie z ich biletami.

Rada miasta Düsseldorf zadała w środę cios przeciwko koncertowi brytyjskiej popowej gwiazdy. Rada postanowiła nie zaakceptować miejsca, w którym miał się odbyć duży koncert, ponieważ wydarzenie wymagałoby wycięcia 104 drzew.

Na wydarzenie sprzedano około 85 000 biletów, a koncert miał się odbyć 22 i 23 lipca. Według miejscowej gazety Rheinische Post, team Sheerana odpowiedział na wieści “ze zdumieniem i bezgranicznym rozczarowaniem”.

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus