Clean Bandit i Demi Lovato w akustycznej wersji utworu “Solo”!

Angielska grupa Clean Bandit przygotowuje się do powrotu ze swoim drugim studyjnym albumem! Po wydanych jak dotąd singlach, zespół skupił się nad dalszymi pracami nad swoim nadchodzącym krążkiem, którego premiera już wkrótce. W ostatnim czasie grupa zaprezentowała swój nowy utwór “Solo” we współpracy z Demi Lovato, a tymczasem do sieci trafiła jego akustyczna wersja!

Piosenka “Solo” jest już szóstą zapowiedzią zwiastującą drugą studyjną płytę zespołu Clean Bandit, która trafi do sprzedaży już niedługo nakładem wytwórni Atlantic Records. W utworze gościnnie pojawia się także wokalistka Demi Lovato, a sama kompozycja trafiła do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 18 maja. W późniejszym czasie do sieci trafił teledysk, a wczoraj nastąpiła również premiera akustycznej wersji piosenki.

Przypomnijmy, że dyskografię Clean Bandit zamyka wydany w 2014 roku album “New Eyes”, z którego pochodzi jeden z największych dotąd hitów grupy zatytułowany “Rather Be”. Zespół rozpoczął jakiś czas temu trasę koncertową, a nowego krążka możemy się spodziewać w przyszłym roku. Grupa obecnie wybiera i decyduje które z kompozycji ostatecznie znajdą się na albumie. Utworu “Solo” w wersji akustycznej możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba to wykonanie? Którą wersję wolicie?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus