Charli XCX prezentuje teledysk do najnowszego singla! Zobacz klip do utworu “5 In The Morning”

Angielska wokalistka i autorka tekstów Charlotte Emma Aitchison, czyli Charli XCX w ostatnim czasie ciężko pracuje i wciąż nagrywa materiał na swój długo wyczekiwany trzeci krążek. Po dwóch mixtapach “Number 1 Angel” oraz “Pop 2” wydanych w 2017 oraz dwóch singlach, artystka kontynuowała pracę nad nowym materiałem czego efektem była nowa piosenka, która doczekała się dziś teledysku!

Piosenka “5 in the Morning” to trzeci już singiel zapowiadający długo wyczekiwany krążek angielskiej wokalistki Charli XCX. Po wydanych “After the After Party” w 2016 roku oraz “Boys” w roku kolejnym, wokalistka miesiąc temu zaprezentowała nowy utwór. Produkcją tej kompozycji Charli zajęli się tym razem Salt WivesThe Invisible Men oraz Salute. Teledysk natomiast zadebiutował w sieci 27 czerwca, a jego reżyserią zajęli się Bradley i Pablo.

Charli XCX / Asylum Records

Przypomnijmy, że Charli XCX pracuje nad swoim trzecim albumem studyjnym, z którego poza najnowszym singlem znajdzie się również piosenka “After the Afterparty” oraz “Boys”. Teledysk do utworu “5 in the Morning” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba nowy klip od Charli?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus