Bovska wybrała nowy singiel. Zobacz teledysk do utworu “Autoreset”

Bovska zaprezentowała teledysk do nowego singla “Autoreset”. Jest to kolejna propozycja z jej drugiego krążka “Pysk”. Tym razem wokalistka, przewrotnie do kolorowej szaty graficznej albumu, zabiera nas w podróż do mrocznego świata balansującego na pograniczu rzeczywistości i fikcji.

Główną rolę w teledysku zagrała Bovska. Towarzyszy jej Paweł Koślik, aktor doskonale znany z głośnego serialu „Ucho Prezesa”. Oprócz tej pary w klipie pojawia się jeszcze jedna dwójka. Czy wiedzą o swojej obecności? Sami sprawdźcie, co będzie się działo i dokąd nas zaprowadzą.

– Głęboki beat i ostry synth w piosence „Autoreset” wzbudzają niepokój. Zawarta w klipie wizja rzeczywistości z nieoczekiwanym finałem, nie jest ilustracją piosenki. To jej interpretacja przełożona na język filmu. I moja jak dotąd najbardziej zaawansowana rola aktorska. Bohaterów jest czwórka… a może dwójka? Sami zobaczcie. Zakochałam się w tej wizji wymyślonej i wyreżyserowanej przez Joannę Satanowską. Może i Was wciągnie nasza mroczna tajemnica… – komentuje Bovska.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus