“Bed”, czyli kolejny duet Ariany i Nicki!

Ten tydzień zaczął się dość ekscytująco dla wszystkich fanów Nicki Minaj. Wczoraj raperka ogłosiła swoją trasę koncertową – „The Nickihndrxx Tour” w ramach której odwiedzi nasz kraj, a także zapowiedziała aż dwa nowe single. Jeden z nich, zatytułowany „Rich Sex” jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych, natomiast nagrany z Arianą Grande utwór „Bed” pojawi się jeszcze w tym tygodniu!


„Bed” do sprzedaży trafi już w najbliższy czwartek. Będzie to kolejny utwór Nicki nagrany z Arianą Grande, wcześniej raperka i wokalistka stworzyły wspólnie singiel „Side to Side”, który trafił na album Ariany “Dangerous Woman” i długo podbijał listy przebojów. Co więcej, za kilka dni ma się ukazać kolejny duet Nicki i Ari, stworzony na potrzeby nadchodzącego krążka autorki przeboju „No Tears Left to Cry”. Piosenka „The Light is Coming” ma ukazać się już 20 czerwca.

Przypomnijmy, że Nicki ogłosiła wczoraj szczegółowe informacje na temat swojej nowej trasy koncertowej – „The Nickihndrxx Tour”, promującej album „Queen”, którego premierę zaplanowano na sierpień. Raperka odwiedzi kilka europejskich państw, w tym – po raz pierwszy – Polskę. Koncert Minaj oraz towarzyszącego jej rapera Future odbędzie się w 24 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Czekacie na efekty współpracy tych dwóch Pań? A może wybieracie się na koncert Nicki? 😉

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus