Bebe Rexha: “Dorastałam słuchając Christiny i oglądając Britney”

Bebe Rexha, Amerykańska piosenkarka i autorka tekstów, po latach oczekiwań 22 czerwca 2018 wydała swój album “Expectations”. Bebe nad albumem pracowała wiele lat, w związku z czym fani oczekiwali świetnej jakości utworów. Artystka wypowiedziała się ostatnio o tym, co było inspiracją jej krążka.

Bebe opowiadając o nagrywaniu swojego debiutanckiego albumu przyznała, że liczyła się z oczekiwaniami z nim związanymi, zdradzając jednocześnie kim są jej idole z dzieciństwa:

Dorastałam słuchając Christiny Aguilery i oglądając Britney Spears – zawsze wydawały się dla mnie świetne. Myślałam, że pójdę ich śladami. Z biegiem czasu wiedziałam, że jesteśmy inne. Moje ciało jest inne. Moja muzyka jest inna. Moja przeszłość jest inna. Myślę, że moja droga muzyczna była zupełnie różna od tego, jak myślałam, że będzie to wyglądać – takie jest właśnie życie.

Widzicie w Bebe inspiracje Britney czy Christiny?

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus