Autorzy hitu “Barbie Girl” powracają z nowym utworem!

Pamiętacie duński zespół Aqua? To autorzy wielkiego hitu “Aqua Girl”. Piosenka była numerem jeden w większości europejskich krajów, a w Stanach Zjednoczonych dotarła do siódmego miejsca listy Billboard Hot 100. Po 7 latach przerwy zespół ogłosił nową trasę koncertową i powraca z kolejnym utworem.

“Rookie” to pierwsza nowa kompozycja zespołu od wydanej w 2011 roku płyty “Megalomania”. Utwór będzie głównym punktem promującym nową trasę zespołu “The Rewind Tour”, która będzie miała miejsce w Kanadzie. Będzie to pierwszy raz, kiedy Aqua odwiedzi ten kraj. Zespół występuje teraz w mniejszym składzie. Po premierze ostatniego albumu z Aquą pożegnał się gitarzysta Claus Norren.

Do tej pory zespół wydał trzy albumy – wydany w 1997 roku “Aquarium”, który rozszedł się na świecie w ponad 14 milionach kopii, “Aquarius” wydany w 2000 roku oraz “Megalomania” wydana 11 lat później, w 2011 roku. Aqua jest najbardziej dochodowym duńskim zespołem w historii.

Czy nowa piosenka będzie również zapowiedzią nowego krążka zespołu?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus