Ariana Grande zapowiada premierę utworu z Nicki Minaj

Nowy album Ariany Grande, który ponoć w całości spodobał się wytwórni jest już ukończony i czeka na swoją premierę. Nadchodzący krążek promuje nowy singiel wokalistki zatytułowany “No Tears Left To Cry”. Wokalistka zapowiedziała kolejny nowy utwór, który usłyszymy już niedługo – będzie to duet z Nicki Minaj.

Najnowszy album artystki, który usłyszymy już w sierpniu będzie nosił tytuł “Sweetener” i znajdą się tam utwory  “R.E.M.”“The Light Is Coming”“God Is a Woman” oraz intro “Raindrops”. Dodatkowo Ariana zapowiedziała, iż 20-go dnia każdego miesiąca możemy spodziewać się czegoś “wielkiego”, a pierwszy na liście był jej występ na gali Billboard Music Awards którym młoda gwiazda otworzyła ceremonię.

20 czerwca to kolejna ważna data związana z premierą albumu. Tego dnia wystartuje przedsprzedaż krążka, a towarzyszyć jej będzie premiera piosenki nagranej wraz z Nicki Minaj, która zatytułowana jest “The Light Is Coming”. Wokalistka potwierdziła tę informację podczas wywiadu za kulisami koncertu “Wango Tango”.

Przypominamy, że na początku marca Ariana i jej manager gościli w siedzibie Republic Records, aby zaprezentować wytwórni nowy album, nad którym wokalistka pracowała przez ostatnie miesiące. Płytę “Sweetener” wyprodukowali Pharrell, Savan Kotecha i Max Martin.

 

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus