Ariana Grande i Nicki Minaj w klipie do “The Light Is Coming”

Nowy album Ariany Grande, który ponoć w całości spodobał się wytwórni jest już ukończony i czeka na swoją premierę. Nadchodzący krążek promuje nowy singiel wokalistki zatytułowany “No Tears Left To Cry”. Dziś wokalistka zaprezentowała swoją najnowszą piosenkę z Nicki Minaj “The Light Is Coming” a kilka godzin później dostaliśmy teledysk.

“The Light Is Coming” to kolejna piosenka, która powstała w duecie Nicki Minaj, tym razem na potrzeby albumu “Sweetener”. Produkcją “TLIC” zajął się m.in. Pharrell Williams. Utwór trafił do sprzedaży o północy, jednak fanimusieli jeszcze trochę poczekać na teledysk. Wielokrotnie nagradzany reżyser Dave Meyers (Missy Elliot, Kendrick Lamar, Katy Perry) nakręcił klip, który został wyemitowany na stronie Reebok.com o kilka godzin później.

Nicki Minaj i Ariana Grande już od dawna zapowiadały współpracę przy “The Light Is Coming” w mediach społecznościowych. I wszystko wskazuje na to, że oczekiwania nie zostały zawiedzione – utwór został bardzo pozytywnie odebrany przez fanów, a hasztagi #TheLightIsComing oraz #TLIC już od wczoraj utrzymują się w światowych trendach na Twitterze.

Przypominamy, że na początku marca Ariana i jej manager gościli w siedzibie Republic Records, aby zaprezentować wytwórni nowy album, nad którym wokalistka pracowała przez ostatnie miesiące. Płytę “Sweetener” wyprodukowali Pharrell, Savan Kotecha i Max Martin.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus