Album Florence + The Machine już w sprzedaży! Posłuchaj wydawnictwa “High As Hope”

Charyzmatyczna, rudowłosa wokalistka Florence Welch wraz z zespołem prezentuje najnowszy album “High As Hope”, który promowały jak dotąd trzy single, w tym ostatnio wydany utwór “Big God”. Krążek trafił do sprzedaży w ten piątek!

Album “High As Hope” to już czwarty krążek zespołu Florence + The Machine, który trafił do sprzedaży 29 czerwca nakładem wytwórni Republic Records. Wydawnictwo jak do tej pory promowały trzy single: “Sky Full of Song”, “Hunger” oraz wydany ostatnio “Big God”. Album zawiera dziesięć premierowych kompozycji nagranych w bardziej minimalistycznych klimatach, które są powrotem do korzeni zespołu. Krążek został ciepło przyjęty zarówno przez fanów, jak i krytyków muzycznych.

Florence + The Machine / Republic Records

Przypomnijmy, że Florence + the Machine zadebiutowali singlami “Dog Days Are Over”, “Kiss with a Fist” i wydaniem ich pierwszego albumu “Lungs”. Dzięki coraz większej rozpoznawalności i wsparciu fanów nagrali następne dwie fenomenalne płyty, z której każda z nich miała w sobie coś magicznego. Mowa oczywiście o “Ceremonials” i “How Big, How Blue, How Beautiful”. Najnowszego krążka zespołu możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba?


Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus