Zobacz zwiastun teledysku Calvina Harrisa i Dua Lipy do “One Kiss”

Calvin Harris wydał drugi singiel “One Kiss” zapowiadający jego szósty album, który ma być kontynuacją wydanego w ubiegłym roku “Funk Wav Bounces Vol. 1”. W nowej piosence partneruje mu Dua Lipa. Para opublikowała zwiastun teledysku.

6 kwietnia premierę miała nowa piosenka Calvina Harrisa. Utrzymana w klimacie lat ’90 została nagrana wraz z Duą Lipą, którą niedawno brytyjski magazyn GQ nazwał “Madonną pokolenia Z”.

To już drugi po “Nuh Readu Nuh Ready” singiel promujący szósty album album DJ’a, który ma ukazać się jeszcze w tym roku. Będzie to kontynuacja wydanego w czerwcu ubiegłego roku albumu “Funk Wav Bounces Vol. 1”, na którym znalazły się takie single jak “Slide” z Frankiem Oceanem i Migos oraz “Feels”z Pharrellem Williamsem, Katy Perry i Big Seanem.

Dua Lipa i Harris opublikowali informację, że w nocy z 1/2 maja swoją premierę będzie mieć teledysk do “One Kiss” na platformie Apple Music. Zobaczcie zwiastun.

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus