Zobacz okładkę i tracklistę albumu “Liberation” Christiny Aguilery. Album już w CZERWCU!

Christina Aguilera od kilkunastu miesięcy bezskutecznie zapowiada nowy album. Aż trudno uwierzyć, ale od albumu “Lotus” minęło ponad 5 lat. Teraz wiemy, że oczekiwanie będzie niebawem mieć swój koniec. Niedawno do Internetu trafiło demo utworu “Fall In Line”, które szybko zostało usunięte przez wytwórnie, ale fani zdążyli potwierdzić, że piosenka będzie duetem z Demi Lovato. Ostatnie plotki mówiły, że Christina może powrócić 4 maja z utworem “Accelerate”. Teraz Amazon udostępnił okładkę oraz tracklistę albumu “Liberation”.

Premiera pierwszego singla Christiny Aguilery “Accelerate” zaplanowana jest na dzisiaj, na godzinę 14. W ostatnim newsie zebraliśmy wszystkie informacje, które wiemy o premierze singla oraz nowym albumie “Liberation”. Teraz Amazon podzielił się oficjalną tracklistą oraz okładką albumu “Liberation”. Premiera zaplanowana jest 15 czerwca 2018. Data również może nie być przypadkowa – krążek zostanie wydany w tygodniu, w którym mija 20 lat (!!) od premiery pierwszego singla Christiny “Reflection” do bajki “Mulan”.

1. Liberation

2. Searching For Maria

3. Maria

4. Sick Of Sittin’

5. Dreamers

6. Fall In Line feat. Demi Lovato

7. Right Moves feat. Keida & Shenseea

8. Like I Do

9. Deserve

10. Twice

11. I Don’t Need It Anymore (Interlude)

12. Accelerate feat. Ty Dolla $ign & 2 Chainz

13. Pipe

14. Masochist

15. Unless It’s With You

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus