Zayn prezentuje nowy utwór wraz z klipem! Zobacz teledysk do piosenki “Entertainer”

Angielski wokalista i autor tekstów Zayn Malik przygotowuje się obecnie do wydania swojego drugiego studyjnego wydawnictwa. Autor hitu “Pillowtalk” jest w końcu gotowy, aby rozpocząć promocję nadchodzącego krążka. Posłuchajcie singla “Entertainer”, który jest kolejnym singlem zwiastującym album!

Utwór “Entertainer” to już kolejna zapowiedź od Zayna, która miała swoją premierę 23 maja wraz z towarzyszącym jej teledyskiem. Piosenka została wyprodukowana przez Henrique’a Andrade’a, który już wcześniej współpracował z wokalistą przy poprzednim albumie “Mind of Mine”. Teledysk miał swoją premierę tego samego dnia na oficjalnym kanale YouTube artysty.

Zayn / RCA Records

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Zayna zamyka wydany w zeszłym roku album “Mind of Mine”, który dotarł m.in. do pierwszego miejsca list sprzedaży w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Obecnie wokalista wydał utwory “Dusk Til Down” oraz “Let Me”. Teledysk do premierowej kompozycji “Entertainer” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba nowa piosenka?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus