Years & Years w teledysku do utworu “If You’re Over Me”

Brytyjski zespół Years & Years podzielił się niedawno szczegółami nadchodzącego krążka, a kilka dni temu Olly wraz z kolegami zaprezentowali kolejny utwór promujący nadchodzące wydawnictwo “Palo Santo”. Tymczasem do sieci trafił również teledysk!

Utwór “If You’re Over Me”, to kolejna po “Sanctify” muzyczna zapowiedź albumu “Palo Santo”, który zostanie wydany 6 lipca. Za piosenkę od strony produkcyjnej odpowiada Steve Mac, który produkował takie utwory jak “Shape Of You” Eda Sheerana, “Your Song” Rity Ory czy “What About Us” P!nk. Kilka dni po premierze piosenki, do sieci trafił również teledysk promujący najnowszy utwór.

Przypomnijmy, że na chwilę obecną dyskografię Years & Years zamyka wydany w 2015 album “Communion”, który pokrył się w naszym kraju platyną i zapewnił zespołowi dużą popularność w Polsce. Panowie wystąpili także w naszym kraju w ramach swojej ostatniej trasy koncertowej oraz podczas ubiegłorocznej edycji Orange Warsaw Festival, a już 7 lipca (dzień po premierze albumu) zagrają na tegorocznej edycji Open’er Festival. Teledysk do najnowszego utworu “If You’re Over Me” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus