Wielki powrót Natalii Oreiro! Wokalistka nagrała piosenkę na Mundial 2018 w Rosji

Natalia Oreiro powraca z nowym utworem. W sieci pojawiła się właśnie piosenka “United by Love”, która jest propozycją artystki na nadchodzące Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji. Producentami utworu są Ettore Grenci i Diego Córdoba.

Natalia Oreiro polskim widzom znana jest przede wszystkim z roli w serialu “Zbuntowany anioł”. Nie jest jednak tajemnicą, że artystka świetnie radziła sobie także na rynku muzycznym. Jej albumy “Natalia Oreiro” czy “Tu Veneno” przyniosły wiele hitów, w tym niezapomniany “Cambio Dolor”. W ostatnich latach aktywność muzyczna Natalii Oreiro nieco spadła, co jakiś czas jednak prezentuje swoim fanom nowe utwory, chociażby do ścieżek dźwiękowych z filmów z jej udziałem. Nowa propozycja powstała jednak z innego powodu.

Już 14 czerwca 2018 roku startuje Mundial. To właśnie z tej okazji Oreiro nagrała utwór “United by Love”. Piosenka śpiewana jest przez nią w trzech językach: rosyjskim, angielskim i hiszpańskim. Za jego produkcję odpowiadają Ettore Grenci i Diego Córdoba, którzy mają na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak Demi Lovato, Ariana Grande czy Meghan Trainor.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus