Troye Sivan zaprasza do swojego “ogrodu” w nowy utworze “Bloom”. Zobacz lyric video!

Troye Sivan, młody artysta i YouTuber australijskiego pochodzenia, po dużym sukcesie swojego debiutanckiego albumu rozpoczął prace nad jego następcą. Artysta niedawno wydał swój nowy singiel “My My My!” oraz zapowiedział datę premiery swojego krążka. Teraz Troye prezentuje swoją nową piosenkę “Bloom”!

Piosenka “Bloom” miała swoją premierę 3 maja 2018 roku. Artysta pierwszy raz wspomniał o utworze przy okazji wywiadu dla portalu Popjustice, w którym również zdradził brzmienie piosenki jak i samego albumu:

Mój pierwszy album miał naprawdę intensywny, retrospekcyjny i melancholijny klimat. Są też takie momenty na tym krążku, ale generalnie myślę, że to wydawnictwo jest o wiele bardziej pozytywne. Jest tam piosenka “Bloom”, która brzmi jak absolutny pop, jak “Teenage Dream” Katy Perry. (…) Nie wydaje mi się, że jest to materiał na jakiś poważny singiel czy coś takiego, ale mam nadzieję, że piosenka rozwinie swoje skrzydła i trafi również do ludzi, którzy zwykle nie słuchali mojej muzyki.

Utwór został napisany przez Troye we współpracy z takimi muzykami jak: Holter, Brett McLaughlin i Peter Svensson. Tekst piosenki ma bardzo erotyczny podtekst, a sam wokalista w usuniętym już przez niego tweecie, zdradził, że jest to utwór o byciu “pasywnym w łóżku”.

Lyric video zostało stworzone przez artystę, który zajmuje się animacją 3D Jasona Ebeyera.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Troye Sivana zamyka wydany w grudniu 2015 roku longplay “Blue Neighbourhood”, który został mocno doceniony przez krytyków i cieszył się ogromną popularnością w internecie. Obecnie wokalista przygotowuje się do premiery swojego drugiego krążka, którego premiera zaplanowana jest na 8 czerwca. Wydawnictwo jak dotąd promują utwory “My My My!” oraz “The Good Side”Czekacie na nowy krążek wokalisty?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus