Tove Lo zapowiada remiks utworu “Bitches” z udziałem ALMY, Icona Pop, Charli XCX oraz Elliphant!

Szwedzka wokalistka i autorka tekstów Tove Lo po sukcesie swojego albumu “Lady Wood” skupiła się na nagrywaniu materiału na jego następce. Efektem prac artystki był krążek “Blue Lips”, który jak dotąd promowały utwory “Disco Tits” oraz “Cycles”, a same promocje zostały wstrzymane w 2017 roku. Jednak nie wszystko stracone i Tove Lo już niedługo powróci z remiksem jednej z piosenek z płyty!

Utwór “Bitches” to prawdopodobnie kolejny singiel promujący wydany jeszcze w 2017 roku album “Blue Lips” nakładem wytwórni Island Records. Piosenka pierwotnie miała swoją premierę jeszcze przy okazji wydania filmu “Fairy Dust” promującego poprzedni krążek “Lady Wood”. W dniu wczorajszym Tove Lo pochwaliła się na swoim Insta Stories zdjęciami i filmikami z planu nagrywania klipu do utworu “Bitches”, w którym wezmą udział również ALMA, Charli XCX, Elliphant oraz duet Icona Pop. W jej ślady poszły również same zainteresowane, które również ochoczo dzieliły się nagraniami z planu. Nie są znane na ten moment żadne szczegóły ani samego remiksu oraz klipu, jak i jego daty premiery, ale w najbliższym czasie wszystko powinno się wyjaśnić.

Instagram: @cyberalma

Przypomnijmy, że poprzedni krążek “Lady Wood” promował singiel “Cool Girl” oraz wydane przedpremierowo kompozycje “Influence” oraz “True Disaster”. Obecny krążek “Blue Lips” wygenerował dwa single, a być może wkrótce doczekamy się trzeciego. Warto również wspomnieć, iż niedawno Tove Lo usłyszeć mogliśmy również w podobnej kolaboracji autorstwa Charli XCX z udziałem ALMY − “Out Of My Head”. Czekacie na nową wersję piosenki “Bitches”?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus