Selena Gomez zapowiada nowy utwór! Poznaj szczegóły piosenki “Back to You”

W ostatnim czasie amerykańska wokalistka i aktorka Selena Gomez usunęła się odrobinę w cień i postanowiła odpocząć od świata show-biznesu. Po wydanym w 2017 roku utworze “Wolves”, zrealizowanym z DJ-em i producentem Marshmello wokalistka zniknęła nam z oczu głównie za sprawą problemów zdrowotnych i spraw osobistych. Najwyraźniej jednak wszystko to jest już za Seleną i gwiazda uraczy nas już bardzo niedługo nową muzyką!

Utwór “Back to You” to najnowsza piosenka autorstwa amerykańskiej wokalistki Seleny Gomez, której premiera zaplanowana jest na 10 maja i wejdzie w skład ścieżki dźwiękowej do drugiego sezonu serialu “13 Reasons Why”. Wydanie singla połączone jest również z kampanią promocyjną sportowej marki Puma i jej nowej aplikacji mobilnej, z którą wokalistka podpisała wielomilionowy kontrakt reklamowy.

Przypomnijmy, że Selena Gomez ma na swoim koncie jak dotąd dwa solowe krążki, z których ostatni to “Revival” wydany jeszcze w 2015 roku. Utwór “Wolves” jest jedną z czterech kompozycji, które wokalistka zaprezentowała w 2017 roku, wśród których były również “Bad Liar”, “Fetish” oraz nagrane z Kygo “It Ain’t Me”. Na ten moment nieznane są dalsze plany wydawnicze Seleny oraz te dotyczące utworu “Back to You”. Jesteście ciekawi co tym razem zaprezentuje nam Gomez?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus