Sarsa prezentuje teledysk do najnowszego singla “Pióropusze”

Polska wokalistka Sarsa kończy promocje związane ze swoim krążkiem “Pióropusze”, który wydany został w tamtym roku. Artystka w ramach podziękowania i zwieńczenia aktywności promocyjnych postanowiła podzielić się klipem do swojego najnowszego singla “Pióropusze”!

“Pióropusze” to czwarty i ostatni singiel promujący album o tym samym tytule, który trafił do sprzedaży 26 maja 2017 roku. Nad ostatecznym brzmieniem utworu Sarsa współpracowała z Bartoszem Dziedzicem. W dniu dzisiejszym w sieci zadebiutował specjalny teledysk promujący najnowszy singiel wokalistki, który jest podziękowaniem dla fanów za ich oddanie i wsparcie:

Chciałam żebyście to Wy wybrali 4 singiel – padło na “Pióropusze”. To ukłon w Waszą stronę za wsparcie, obecność na koncertach i to, że sięgacie po moją muzykę – to dla mnie wiele znaczy!!!

Przypomnijmy, że Marta Markiewicz, znana jako Sarsa, ma na swoim koncie dwa studyjne albumy, które wygenerowały takie hity jak choćby “Naucz Mnie”, “Indiana” czy wydana niedawno piosenka “Motyle i Ćmy”. Teledysk do utworu “Pióropusze”  kończy promocje wydawnictwa, jednakże zarazem rozpoczyna letni sezon koncertowy wokalistki. Klip do najnowszego singla Sarsy możecie obejrzeć poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus