“Sangria Wine” piosenką lata 2018?

“Sangria Wine”, czyli nowa propozycja od gorącego duetu Camili Cabello i Pharrella Williamsa już podbija listy przebojów. Czy piosenka ma szansę dostać się na szczyt?

Zarówno Camila Cabello, jak i Pharrell Williams mają niezliczoną ilość hitów na swoim koncie – całkiem niedawno świat oszalał na punkcie takich utworów jak “Havana” czy “Happy”. Tym razem otrzymaliśmy wspólną, hiszpańsko-amerykańską propozycję, która ma szansę wynieść artystów na szczyt.

Camila Cabello i Pharrell Williams połączyli siły w rozgrzewającym występie z nowym duetem “Sangria Wine” na Billboard Music Awards 2018, porywając publikę do tańca.

Piosenkarka już przed oficjalną premierą utworu, wykonała go kilka razy podczas trasy Never Be The Same, promującej album “CAMILA”. Należy także dodać, że Pharrell brał udział w procesie tworzenia jej największego hitu, czyli właśnie “Havany”.

“Sangria Wine” miała swoją premierę 17 maja i już pnie się na szczyty list przebojów. Czy zostanie ogłoszona hitem wakacji 2018? Na to musimy jeszcze chwilę poczekać, ale czytając komentarze pod utworem śmiało można stwierdzić, że fani są zachwyceni nową propozycją i czują klimat gorącego lata!

A wam jak się podoba ten utwór? Koniecznie podzielcie się swoją opinią na ten temat! Audio możecie posłuchać tutaj:

 

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus