Rita Ora, Cardi B, Charli XCX i Bebe Rexha w singlu “Girls”

Rita Ora od kilku lat nieustannie przesuwa datę premiery swojego drugiego albumu. Po singlach “Your Song” i “Anywhere” dostaliśmy kolejną muzyczną zapowiedź jej nowego krążka.

“Girls” to singiel nagrany wraz z Cardi B, Charli XCX i Bebe Rexhą. Za produkcję utworu odpowiadają Ben Billions, Jonny Coffer i Watt.

Spędziłam z każdą z tych dziewczyn czas. Bardzo mnie inspirowały, one, ich historię i doceniam ich brzmienie, ich wizję. Jestem zakochana w Cardi B, to w jaki sposób zmieniła swoje życie, ale nie zmieniła siebie – pobija rekordy i jej rodzina się rozrasta. U Bebe zawsze doceniałam jej zdolność do pisania piosenek – zdradza Rita w rozmowie z magazynem Rolling Stone.

Przypominamy, że od wydania debiutanckiego albumu Rity Ory zatytułowanego “Ora” mija w tym roku 6 lat. Ostatnio w sieci pojawia się informacja, że nowy krążek wokalistki będzie miał swoją premierę dopiero… jesienią. Wszystkie single wokalistki wydane w ciągu ostatniego roku znalazły się w pierwszej dziesiątce notowania najlepszych singli w Wielkiej Brytanii. Czy “Girl” również znajdzie się w TOP 10?

 

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus