„R.O.S.E. (Realisations)” od Jessie J już do odsłuchu. Kiedy kolejne części?

Jessie J po czterech latach powraca z premierowym wydawnictwem. Płyta ukaże się w czterech częściach: „R.O.S.E. (Realisations)”, która swoją premierę ma dziś, 22 maja, „R.O.S.E. (Obsessions)” – 23 maja, „R.O.S.E. (Sex)” – 24 maja, a „R.O.S.E. (Empowerment)” – 25 maja. Wydawnictwo promuje singiel „Queen”, do którego powstał teledysk.

– Trudno uwierzyć, że minęły aż cztery lata odkąd wydałam coś nowego. W ostatnim czasie bardzo dojrzałam, co dobrze słychać w mojej muzyce. Kawałki z „R.O.S.E.” są jak pamiętnik w formie muzycznej. Czuję ogromną wdzięczność wobec wszystkich, którzy czekali na tę płytę – mówi Jessie J.

Wydawnictwo promuje singiel „Queen”, o którym artystka mówi: – Chcę, by wszystkie kobiety na świecie usłyszały ten utwór. By wsłuchały się w tekst, uwierzyły w te słowa i głośno je wyśpiewały. W klipie celebrujemy prawdziwe kobiece piękno. Nie było lepszego czasu, by wypuścić właśnie takie wideo. Chcę, by klip przypomniał każdej kobiecie, że jest piękna. Wszystkie kobiety to królowe!

Jedną z bohaterek teledysku jest Lizzie Velásquez, bohaterka dokumentu „A Brave Heart: The Lizzie Velásquez Story”.

„R.O.S.E. (Realisations)”
Oh Lord (Interlude)
Think About That
Dopamine
Easy On Me

„R.O.S.E. (Obsessions)” 
Real Deal
Petty
Not My Ex
Four Letter Word

„R.O.S.E (Sex)” 
Queen
One Night Lover
Dangerous
Play

„R.O.S.E (Empowerment)”
Glory
Rose Challenge (Interlude)
Someone’s Lady
I Believe In Love

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus