Powrót The Pussycat Dolls oficjalnie anulowany! Ruszył casting na nowe “kociaki”

W ostatnich miesiącach w mediach stało się głośno o rzekomym powrocie dziewczyn z The Pussycat Dolls oraz o wspólnej w trasie, w której po długiej przerwie moglibyśmy zobaczyć członkinie śpiewające ich największe przeboje. Fani na całym świecie trzymali kciuki i wierzyli, że doczekają się tego momentu. Niestety powrót został oficjalnie anulowany z oficjalnie nieznanych powodów, a zamiast tego ruszyły castingi na nowe członkinie The Pussycat Dolls!

Formacja The Pussycat Dolls pod skrzydłami Interscope Records zadebiutowała w 2003 roku bardzo szybko zaskarbiły sobie sympatię fanów i w ciągu kilku następnych lat zdobyły niewyobrażalną popularność dzięki swoim największym hitom, tj. “Buttons”, “When I Grow Up” czy “Don’t Cha”. Niestety z powodu kłótni w zespole i zachowaniami jednej z członkiń, Nicole Scherzinger doszło do rozpadu grupy. Po ośmiu latach od zaniechań działań formacji świat obiegła informacja medialna o rzekomym powrocie dziewczyn, który niejako został później potwierdzony przez założycielką i menedżerkę projektu PCD, Robin Antin. Niestety po kilku miesiącach okazało się, że cały plan upadł, a w to miejsce Antin zorganizowała casting na nowe członkinie The Pussycat Dolls, który ma się odbyć 23 maja i został okrzyknięty nazwą “The Next Generation”:

Instagram: @dexterbcarr

Ogłoszenie o castingu pojawiło się na profilu jednego z choreografów zaangażowanych w cały projekt, w którym przeczytać możemy m.in. iż na castingu śpiewanie nie jest koniecznością, co wywołało burzę komentarzy. Co ciekawe, po niedługim czasie zdjęcie to zostało usunięte i zastąpione innym w czarnych barwach, lecz tym razem bez wspomnianej wcześniej informacji. Warto również wspomnieć, iż oficjalny profil The Pussycat Dolls na Instagramie obserwuje tylko jedno konto i jest nim profil wokalistki znanej pod pseudonimem Pia Mia, która ma na swoim koncie kilka utworów, m.in. “Boys & Girl” z udziałem will.i.am’a. Domniemywać więc można, że Robin Antin znalazła już swoją “Nicole” i obecnie tworzy nowe pokolenie The Pussycat Dolls. Według plotek krążących w Internecie do reaktywacji grupy wraz z oryginalnymi członkiniami nie doszło ze względu na zbyt niskie honorarium zaproponowane przez Antin.

Przypomnijmy, że grupa The Pussycat Dolls w czasie swojej działalności wydała łącznie dwa albumy: “PCD” z 2005 roku oraz “Doll Domination” z 2008 roku, które wygenerowały takie hity jak “Don’t Cha”, “Buttons” czy “When I Grow Up”. Do 2009 roku dziewczyny stworzyły wspólnie wiele przebojów, jednak w wyniku nieporozumień zespół ostatecznie zakończył działalność. Żałujecie, że nie zobaczymy “oryginalnego” składu razem na scenie? Pozostaje nam tylko zanucić sobie “I hate this part right here…”.

Udostępnij na Google Plus