Powrót The Pussycat Dolls oficjalnie anulowany! Ruszył casting na nowe “kociaki”

W ostatnich miesiącach w mediach stało się głośno o rzekomym powrocie dziewczyn z The Pussycat Dolls oraz o wspólnej w trasie, w której po długiej przerwie moglibyśmy zobaczyć członkinie śpiewające ich największe przeboje. Fani na całym świecie trzymali kciuki i wierzyli, że doczekają się tego momentu. Niestety powrót został oficjalnie anulowany z oficjalnie nieznanych powodów, a zamiast tego ruszyły castingi na nowe członkinie The Pussycat Dolls!

Formacja The Pussycat Dolls pod skrzydłami Interscope Records zadebiutowała w 2003 roku bardzo szybko zaskarbiły sobie sympatię fanów i w ciągu kilku następnych lat zdobyły niewyobrażalną popularność dzięki swoim największym hitom, tj. “Buttons”, “When I Grow Up” czy “Don’t Cha”. Niestety z powodu kłótni w zespole i zachowaniami jednej z członkiń, Nicole Scherzinger doszło do rozpadu grupy. Po ośmiu latach od zaniechań działań formacji świat obiegła informacja medialna o rzekomym powrocie dziewczyn, który niejako został później potwierdzony przez założycielką i menedżerkę projektu PCD, Robin Antin. Niestety po kilku miesiącach okazało się, że cały plan upadł, a w to miejsce Antin zorganizowała casting na nowe członkinie The Pussycat Dolls, który ma się odbyć 23 maja i został okrzyknięty nazwą “The Next Generation”:

Instagram: @dexterbcarr

Ogłoszenie o castingu pojawiło się na profilu jednego z choreografów zaangażowanych w cały projekt, w którym przeczytać możemy m.in. iż na castingu śpiewanie nie jest koniecznością, co wywołało burzę komentarzy. Co ciekawe, po niedługim czasie zdjęcie to zostało usunięte i zastąpione innym w czarnych barwach, lecz tym razem bez wspomnianej wcześniej informacji. Warto również wspomnieć, iż oficjalny profil The Pussycat Dolls na Instagramie obserwuje tylko jedno konto i jest nim profil wokalistki znanej pod pseudonimem Pia Mia, która ma na swoim koncie kilka utworów, m.in. “Boys & Girl” z udziałem will.i.am’a. Domniemywać więc można, że Robin Antin znalazła już swoją “Nicole” i obecnie tworzy nowe pokolenie The Pussycat Dolls. Według plotek krążących w Internecie do reaktywacji grupy wraz z oryginalnymi członkiniami nie doszło ze względu na zbyt niskie honorarium zaproponowane przez Antin.

Przypomnijmy, że grupa The Pussycat Dolls w czasie swojej działalności wydała łącznie dwa albumy: “PCD” z 2005 roku oraz “Doll Domination” z 2008 roku, które wygenerowały takie hity jak “Don’t Cha”, “Buttons” czy “When I Grow Up”. Do 2009 roku dziewczyny stworzyły wspólnie wiele przebojów, jednak w wyniku nieporozumień zespół ostatecznie zakończył działalność. Żałujecie, że nie zobaczymy “oryginalnego” składu razem na scenie? Pozostaje nam tylko zanucić sobie “I hate this part right here…”.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus