Posłuchaj debiutanckiego albumu zespołu Tulia

Dziś, 25 maja premiera debiutanckiego albumu zespołu Tulia “Tulia”. Na krążku znalazło się piętnaście kompozycji. Są to nowe aranżacje największych polskich przebojów takich artystów jak m.in. Ania Dąbrowska, Dawid Podsiadło czy O.N.A. Nie zabrakło także utworu „Enjoy The Silence” Depeche Mode od którego wszystko się zaczęło.

W październiku zespół Depeche Mode opublikował na swoim profilu folkową wersję przeboju „Enjoy The Silence”. Okazało się, że za coverem stoją cztery dziewczyny ze Szczecina: Joanna SinkiewiczDominika SiepkaPatrycja Nowicka i Tulia Biczak. Utwór natychmiast stał się hitem internetu, a dziewczyny, za namową internautów „przerobiły” kolejny przebój – tym razem padło na singiel Dawida Podsiadło „Nieznajomy”.  Odpowiedzią na setki komentarzy i reakcji z całego świata jest debiutancka płyta zespołu Tulia. Wypełniają ją głównie niezwykle oryginalne wersje utworów tak znakomitych artystów jak m.in.: Obywatel GCWilkiO.N.ASeweryn KrajewskiStan Borys czy wspomniany Dawid Podsiadło. Dziewczyny nie chcą jednak ograniczać się do interpretacji tylko cudzego repertuaru w związku z tym nie zabrakło też własnych kompozycji.

TRACKLISTA:

 1. Nieznajomy
 2. Eli lama sabachtani
 3. Nie pytaj o Polskę
 4. Jeszcze Cię nie ma – utwór autorski
 5. Kiedy powiem sobie dość
 6. Wstajemy już – utwór autorski
 7. Nigdy więcej nie tańcz ze mną
 8. To nie ptak
 9. To wychowanie
 10. Uciekaj moje serce
 11. Krakowski Spleen
 12. Jaskółka uwięziona
 13. Enjoy The Silence
 14. Nothing Else Matters
 15. bonus track – a capella live in studio – Zazdrość

Tulia z utworem „Jeszcze Cię nie ma” wystąpi podczas 55. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, w konkursie Premiery dnia 9 czerwca!

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus