ODKRYWAMY: ZOUZY

Nowa twarz, a raczej twarze na polskim rynku muzycznym! Kilka dni temu w sieci pojawił się utwór “Skrzydła” zespołu ZOUZY. Kim są jego członkinie? I kto odpowiada za ich debiutancki materiał? O tym przeczytacie poniżej!

ZOUZY to cztery fantastyczne instrumentalistki oraz charyzmatyczna wokalistka Sabina Nycek, która swoim wykonaniem utworu „Roar” podbiła serca widzów VI edycji “The Voice of Poland”.  Inspiracją dla zespołu były stylowe lata 70 oraz folkowe brzmienia gitar, które w połączeniu z popowym charakterem tworzą coś wyjątkowego.

ZOUZY tworzą:

  1. Sabina (wokal)- multiinstrumentalistka (fortepian, skrzypce, altówka, gitara) i wokalistka, finalistka VI edycji The Vice of Poland. Edukację muzyczną zaczęła od najmłodszych lat. Ukończyła studia na kierunku Wokalistyka Jazzowa w Gdańsku.
  2. Marlena (bas) – na Gitarze basowej gra od 10 roku życia, szkoliła się u najlepszych muzyków w Polsce na wielu warsztatach muzycznych. Miłośniczka sportu ukończyła AWF. Obecnie pracuje w ZUS-ie.
  3. Maja (piano) – edukacje muzyczna zaczęła od najmłodszych lat. Ukończyła uniwersytet muzyczny Fryderyka Chopina na wydziale rytmiki i tańca. Obecnie pracuje jako nauczyciel kształcenia słuchu i rytmiki w szkole muzycznej.
  4. Karolina (perkusja) – przygodę z perkusją zaczęła w wieku 9 lat, pobierając indywidualne lekcje gry. Jej pierwszym występem przed dużą publicznością był solowy udział w programie “Mam Talent” w 2009 roku, gdzie usłyszała 3 razy TAK.
  5. Maja (gitara) – ukończyła studia Muzyczne na kierunku Jazz w Gdańsku. Obecnie sama uczy gitary w szkole muzycznej. Szkoliła się na warsztatach muzycznych u najlepszych!

Za produkcje muzyczna ich pierwszego singla „Skrzydła” odpowiada jeden z najlepszych polskich producentów muzycznych TABB. Tekst napisała Patrycja Kosiarkiewicz.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus