Nowy teledysk Lykke Li do utworu “utopia”

Z okazji Dnia Matki, który w Stanach Zjednoczonych obchodzony jest 13 maja, Lykke Li podzieliła się z fanami teledyskiem do utworu “Utopia”. Jest to jedna z piosenek, która znajdzie się na jej najnowszej płycie “So Sad So Sexy”. Premiera krążka już 8 czerwca.

“Utopia is all my mother ever wanted for me and all I ever want for him” – napisała pod teledyskiem, który zawiera wiele kadrów z życia prywatnego Lykke Li.

Przypominamy, że wykonawczyni przeboju “I Follow Rivers” długo kazała czekać na swój nowy materiał. Nad jego produkcją, oprócz niej samej pracował także Malay znany ze współpracy z takimi wykonawcami jak Lorde i Frank Ocean. W powstawaniu krążka udział wzięło wielu znakomitych gości: Jeff BhaskerRostamIllangeloJonny Coffer , DJ DahiT-Minus , Skrillex i Emile Haynie . Za teksty odpowiada natomiast Lykke wraz ze swoją stałą współpracowniczką Ilsey Juber.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus