Nicki Minaj zapowiada nowy album! Zobacz szczegóły wydawnictwa “Queen”

Nicki Minaj, amerykańska raperka i piosenkarka, już od dłuższego czasu przygotowywała i dopracowywała materiał na swój czwarty album. Artystka co jakiś czas pojawiała się na listach przebojów głównie za sprawą kolaboracji z innymi wykonawcami, a fani raperki głodni byli jej nowych utworów. Apetyt został zaspokojony poprzez dwa nowe utwory, do których do sieci trafiły również teledyski. Znamy również szczegóły oraz datę premiery nadchodzącego krążka!

“Queen” to tytuł nadchodzącego czwartego albumu amerykańskiej raperki Nicki Minaj, którego premiera zaplanowana jest na 15 czerwca. Wydawnictwo jak dotąd promują utwory “Barbie Tingz” oraz “Chun-Li” wydane niedawno jako single. Raperka pochwaliła się datą premiery oraz tytułem krążka podczas jednego z wywiadów na czerwonym dywanie Met Gali, która odbyła się wczoraj. Na ten moment nie są znane dalsze szczegóły wydawnictwa, tj. okładka czy tracklista, lecz wszystkiego z pewnością dowiemy się już bardzo niedługo. Warto również wspomnieć, że poza informacją o albumie Nicki wraz z również obecną na gali Madonną zdradziły, iż niedługo możemy się również spodziewać ich wspólnego “sekretu”!

Przypomnijmy, że dyskografię Nicki jak na razie zamyka krążęk “The Pinkprint”, który ukazał się jeszcze w 2014 roku i wygenerował takie hity jak “Anaconda”“Only” czy “The Night Is Still Young”. Na nowe wydawnictwo raperka kazała nam długo czekać, ale album “Queen” już bardzo niedługo będzie mieć okazję rozbrzmieć w naszych głośnikach. Czekacie na nowy krążek Nicki?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus