Nicki Minaj prezentuje teledyski do utworów “Chun-Li” oraz “Barbie Tingz”

Nicki Minaj, amerykańska raperka i piosenkarka, już od dłuższego czasu przygotowywała i dopracowywała materiał na swój czwarty album. Artystka co jakiś czas pojawiała się na listach przebojów głównie za sprawą kolaboracji z innymi wykonawcami, a fani raperki głodni byli jej nowych utworów. Apetyt został zaspokojony poprzez zapowiedź dwóch nowych utworów, do których do sieci trafiły również teledyski. Ciekawi efektów?

Piosenki “Chun-Li” oraz “Barbie Tingz” to dwie premierowe kompozycje raperki Nicki Minaj, które trafiły do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 12 kwietnia. Przy okazji premiery, do sieci trafiła również zapowiedź klipu do kompozycji “Barbie Tingz” oraz specjalny pionowy klip do utworu “Chun-Li”. Pełne wersje teledysków do premierowych piosenek trafiły do sieci 4 maja, a za ich reżyserie odpowiadają Giovanni Bianco i sama Nicki (“Barbie Tingz”) oraz Steven Klein (“Chun-Li”).

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album Nicki, “The Pinkprint”, ukazał się jeszcze w 2014 roku i wygenerował takie hity jak “Anaconda”“Only” czy “The Night Is Still Young”. Na nowe wydawnictwo raperka kazała nam długo czekać, ale #NM4 zbliża się wielkimi krokami i jest bliżej niż się to mogło wydawać. Poniżej prezentujemy Wam obydwa teledyski do obejrzenia i własnej oceny. Który klip podoba Wam się bardziej?


Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus