“Nervous” – Shawn Mendes prezentuje kolejny singiel!

Shawn Mendes nie próżnuje! 19-letni Kanadyjczyk podzielił się ze światem piosenką “Nervous” – kolejnym singlem promującym jego trzeci studyjny album.

Shawn Mendes, dobrze znany wszystkim z takich hitów jak “Stitches”, “Treat You Better” czy “There’s Nothing Holdin’ Me Back” powraca z nową muzyką! Będzie to już piąty kawałek, zaraz po “In My Blood”, “Lost In Japan”, “Youth” w duecie z Khalidem oraz “Where Were You In The Morning”, promujący nową płytę Shawna. Tym razem padło na napisaną wspólnie z nominowaną do nagrody Grammy Julią Michaels (autorką hitu “Issues” oraz współautorką “Bad Liar” Seleny Gomez czy “Dive” Eda Sheerana) piosenkę “Nervous”, która opisuje pierwsze symptomy zakochania. Warto też zaznaczyć, że na płycie pojawi się duet “Like To Be You” ze wspomnianą artystką.

Shawn Mendes rozpoczął swoją karierę od publikowania coverów w internecie. Zainteresowała się nim wytwórnia Island Records. Swój debiutancki krążek „Handwritten” z 2015 roku wydał w wieku 16 lat, jednak płyta mimo to osiągnęła ogromny sukces i szybko pokryła się platyną w USA.
W 2016 roku ukazał się album „Illuminate”, który okazał się kolejnym sukcesem na koncie artysty. Promowały go utwory „Treat You Better”, „Mercy” i „There’s Nothing Holdin’ Me Back”. Każdy z nich podbijał listy przebojów w wielu krajach, w tym w Polsce.

Premiera albumu jest zaplanowana na 25/05/2018. Kilka dni później Shawn rusza w trasę, na której zamierza także odwiedzić nasz kraj, grając koncert w krakowskiej Tauron Arenie! Jak wam się podobają single? Czekacie na album Shawna? 😉

Piosenki “Nervous” możecie posłuchać tutaj:

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus