Mateusz Guzowski z “The Voice Of Poland” w debiutanckim singlu “Niekochani”

Mateusz Guzowski dał się poznać polskiej publiczności dzięki udziałowi w takich programach jak “The Voice Of Poland” czy “Mam Talent”. Teraz prezentuje swój autorski debiutancki singiel “Niekochani”.

Mateusz jest półfinalistą 7. edycji programu “The Voice Of Poland”, gdzie jego trenerką była wówczas Maria Sadowska. Wokalista wystąpił również w 7. edycji programu “Mam Talent”, gdzie dotarł do finału, a w wieku 16 lat wziął udział w “X Factor”. Teraz Mateusz może pochwalić się swoim debiutanckim singlem “Niekochani”, do którego słowa i muzykę napisała Agnieszka Burcan, a produkcją utworu zajął się duet producencki Plastic Production –  Agnieszka Burcan i Paweł Radziszewski.

W teledysku nakręconym przez Sonię Pałęgę wystąpiła młoda polska aktorka Agata Sacewicz znana z serialu “Nieprzygotowani”.

Co o swoim singlu mówi sam Mateusz?

Mimo, że mamy tyle technologicznych narzędzi do poznawania nowych wirtualnych „friendsów” możemy nie spotkać, minąć i nie zauważyć swojej „drugiej połowy” w realnym życiu, wpatrzeni właśnie w ekrany smartfonów. Wystarczy popatrzeć na ludzi w metrze by to zrozumieć. Paradoksalnie nasz instagramowy obiekt zainteresowań wyświetlił właśnie selfie w znajomym miejscu, gdzieś obok, ale czy go zauważymy w „realu”? Czy pozostaniemy „niespotkani i niekochani”? Skoro ten ktoś jest tak blisko to zawsze jest nadzieja, być może w innym czasie…

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus