Marta Bijan teledyskiem do “Lot na Marsa” zapowiada debiutancki album!

Wielki powrót Marty Bijan! Wokalistka opublikowała dziś teledysk do nowego utworu “Lot na Marsa”, który jest zapowiedzią jej debiutanckiego albumu zatytułowanego „Melancholia”. Premiera krążka zapowiadana jest na wrzesień. Za scenariusz klipu odpowiedzialni są Marta Bijan, Tomasz Wilczyński oraz reżyser Pascal Pawliszewski.

– “Lot na Marsa” powstał w pierwszym przypływie natchnienia po “twórczym kryzysie”, jaki przez chwilę miałam. Ten utwór to kumulacja moich emocji, które towarzyszyły mi podczas biernych obserwacji tego, co zaczyna dziać się na świecie, zwłaszcza na polu muzycznym. Metaforyczny lot na Marsa to po prostu kompletna bezradność i świadomość, że nie da się już nic zrobić, że to wszystko poszło w złą stronę. Oczywiście gdzieś w środku liczę na to, że Elon Musk dzięki temu singlowi pozwoli mi wybrać się tam naprawdę i metafora stanie się realnym planem – mówi o swoim utworze Marta Bijan.

Marta Bijan znana jest za sprawą programu „X Factor” – w tej samej edycji brała udział Daria Zawiałow, zdobywczyni dwóch Fryderyków 2018. Wcześniej w sieci ukazały się jej teledyski do utworów “Poza mną” i “Mówiłeś”.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus