Madonna zaprezentowała nowy utwór podczas występu na Met Gali!

W ostatnich miesiącach było stosunkowo cicho o jednej z największych gwiazd muzyki pop, czyli Madonnie, która ma na swoim koncie spory dorobek artystyczny. Po premierze albumu “Rebel Heart” w 2015 roku fani wokalistki spragnieni byli nowej muzyki po tak długim czasie. Artystka najwidoczniej usłyszała ich modły i prośby, by na tegorocznej Met Gali zaprezentować zupełnie nową piosenkę!

Utwór “Beautiful Game” (lub “Beautiful Plan” jak podają inne źródła) to premierowa kompozycja, którą Madonna zaprezentowała na tegorocznej Met Gali, która odbyła się 7 maja. Cały występ oraz przedsięwzięcie było nie lada niespodzianką dla wszystkich zgromadzonych, a sama wokalistka poza kultowym już hitem “Like A Prayer” oraz coverem piosenki “Hallelujah” Leonarda Cohena zaprezentowała również wspomniany premierowy utwór. O zaawansowanych postępach w pracy nad następcą krążka “Rebel Heart” usłyszeć już mogliśmy wcześniej, choćby jakiś czas temu podczas wymiany zdań Madonny z producentem Diplo na portalu społecznościowym. Krótka wymiana zdań już wtedy wskazywała, że prawdopodobnie już 8 maja możemy się spodziewać informacji. Warto też wspomnieć, że sama Nicki Minaj obecna na gali również podzieliła się informacją, że szykuje wraz z Madonną wspólny “sekret”. Na ten moment nie są jednak znane żadne szczegóły dotyczące nowej piosenki ani dalszych planów wydawniczych artystki.


Przypomnijmy, że ostatni album Madonny zatytułowany “Rebel Heart” miał swoją premierę jeszcze w 2015 roku i wygenerował takie single jak choćby “Living For Love”, “Ghosttown” czy “Bitch I’m Madonna”. Wokalistka promowała również krążek podczas swojej światowej trasy koncertowej “Rebel Heart Tour”, która trwała do marca 2016 roku. Czekacie na nową muzykę od Madonny?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus