Madonna potwierdza nowy singiel! Premiera “Beautiful Game” już niedługo

W ostatnich miesiącach było stosunkowo cicho o jednej z największych gwiazd muzyki pop, czyli Madonnie, która ma na swoim koncie spory dorobek artystyczny. Po premierze albumu “Rebel Heart” w 2015 roku fani wokalistki spragnieni byli nowej muzyki po tak długim czasie. Artystka usłyszała ich modły i na tegorocznej Met Gali zaprezentowała zupełnie nową piosenkę, której premiera już niedługo!

Utwór “Beautiful Game” to zapowiadany przez Madonnę singiel, który jest pierwszą kompozycją z nadchodzącego albumu studyjnego. Artystka zaprezentowała premierową piosenkę na tegorocznej Met Gali, która odbyła się 7 maja. Singiel został wyprodukowany przez Mirwaisa, który współpracował już wcześniej z Madonną m.in. przy takich utworach jak: “Music”, “Impressive Instant”, “Nobody’s Perfect”. Data premiery utworu nie została ujawniona jednak wszystkich szczegółów dowiemy się wkrótce!


Przypomnijmy, że ostatni album Madonny zatytułowany “Rebel Heart” miał swoją premierę jeszcze w 2015 roku i wygenerował takie single jak choćby “Living For Love”“Ghosttown” czy “Bitch I’m Madonna”. Wokalistka promowała również krążek podczas swojej światowej trasy koncertowej “Rebel Heart Tour”, która trwała do marca 2016 roku. Czekacie na nową muzykę od Madonny?

Udostępnij na Google Plus