Machine Gun Kelly sugeruje, że Troye Sivan skopiował tytuł jego albumu

Troye Sivan, młody artysta i YouTuber australijskiego pochodzenia, po dużym sukcesie swojego debiutanckiego albumu rozpoczął prace nad jego następcą. Artysta kilka dni temu zaprezentował światu swój nowy utwór “Bloom” oraz zdradził tytuł nadchodzącego krążka. Fanom spodobał się tytuł albumu, jednak nie każdemu przypadł do gustu pomysł na taki tytuł. Jednym z nich jest raper Machine Gun Kelly.

Australijski wokalistka Troye Sivan przygotowuje się obecnie do premiery swojego drugiego studyjnego albumu “Bloom”, którego premiera już niedługo. Troye pochwalił się kilka dni temu tytułem krążka w mediach społecznościowych, który został ciepło przyjęty przez fanów. Innego zdania jednak jest amerykański raper Machine Gun Kelly, który podzielił się swoimi przemyśleniami na portalu Twitter i zasugerował, iż młody wokalista… skopiował tytuł jego albumu, który miał swoją premierę rok temu.

Twitter: @machinegunkelly

Warto wspomnieć, że Machine Gun Kelly ma na swoim koncie trzy albumy, z czego ostatni “Bloom” wygenerował m.in. takie single jak “At My Best” z Hailee Steinfeld czy “Bad Things” z udziałem Camili Cabello. Na ten moment Troye Sivan nie ustosunkował się do tych “zarzutów”, a my przypominamy, że jego krążek nazywający się również “Bloom” trafi do sprzedaży już niedługo i znajdą się na nim wcześniej wydane utwory “My My My!”, “The Good Side” oraz “Bloom”. Co sądzicie o tych oskarżeniach i całej sprawie?


Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus