LSD prezentują debiutancki singiel! Posłuchaj utworu “Genius”

Jakiś czas temu australijska wokalistka Sia zapowiadała specjalny projekt muzyczny we współpracy z producentami Diplo i Labrinthem. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i wszyscy zainteresowani postanowili pochwalić się w mediach społecznościowych zapowiedzią tego projektu oraz planowaną datą premiery ich twórczości, a dziś nastąpiła premiera utworu!

Piosenka “Genius” to debiutancki singiel specjalnego projektu LSD stworzonego przez wokalistę i producenta Labrintha, wokalistkę Się oraz DJ-a i producenta Diplo, który swoją nazwę przyjął od pierwszych liter pseudonimów artystów. Utwór miał swoją premierę 3 maja wraz z towarzyszącym mu animowanym teledyskiem. Prawdopodobnie w najbliższym czasie spodziewać możemy się również teledysku, w którym zobaczymy członków grupy jako takich, lecz na ten moment żadne informacje nie zostały potwierdzone.

LSD / Sia / Labrinth / Diplo / 2018 RECORDS

Warto również wspomnieć, że artyści współpracowali już wcześniej ze sobą w różnych konfiguracjach, m.in. przy utworze “To Be Human” (Sia oraz Labrinth) czy “Elastic Heart” (Sia oraz Diplo). Premierowy utwór “Genius” prezentujemy Wam poniżej. Co sądzicie o tym trio i ich piosence?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus