Lanberry prezentuje nowy singiel „Nieznajomy”

„Nieznajomy” to najnowszy singiel autorstwa Lanberry oraz producenta GRDBR.MSC. Tym razem wokalistka pokazuje nam swoją taneczno-funkującą odsłonę. Jest to pierwszy nowy utwór wokalistki od czasu duetu z Piotrem Kupichą z zespołu Feel “Gotowi na wszystko”.

– Bardzo chciałam stworzyć utwór, który w warstwie muzycznej będzie przepełniony słońcem i żeby po prostu bujał! Dlatego znajdziemy w nim dużo funkowego basu, gitar, a nawet vocoder. W przeciwieństwie do poprzednich utworów, tym razem w warstwie lirycznej to ekscytująca historia z happy endem. Piosenka opowiada o zauroczeniu i o niesamowicie urzekającym, tytułowym Nieznajomym. Czasami spotykamy na swojej drodze bratnią duszę i wiemy, że to właśnie z nią możemy dosłownie rzucić wszystko i wyruszyć na podbój świata – mówi o nowym utworze wokalistka.

Ostatni solowy singiel Lanberry „Ostatni most” trafił na 2 miejsce zestawienia Airplay TOP, czyli najczęściej granych utworach w stacjach radiowych, a teledysk do utworu ma już 11 milionów wyświetleń w serwisie Youtube!

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus