Kasia Moś zapowiada nowy album. Zobacz teledysk do “Wild Eyes”

W sieci pojawił się właśnie nowy teledysk Kasi Moś do utworu “Wild Eyes”. Piosenka została nagrana z fińskim duetem Norma John. “Wild Eyes” jest zapowiedzią drugiego albumu artystki, który ukaże się jeszcze w tym roku.

– „Człowiek myślący, że jest pępkiem świata zapomniał o jednym: gdy gatunek ludzki wyginie, przyroda przetrwa, gdy zginie przyroda, ludzie umrą”. Jesteśmy częścią świata przyrody, nierozerwalnie z nią związani, jednak ciągle okazujemy jej za mało szacunku. Dążymy do dobrobytu, do własnej pomyślności, pytanie tylko czy te dążenia nie są okupione dewastacją środowiska. Czy nie zagłuszamy głosu naszego sumienia. Każde nawet najmniejsze działanie ma znaczenie, może przyczynić się do poprawy życia na ziemi, nie zapominajmy, że to na razie jedyna planeta jaką mamy. I jak powiedziała kiedyś Jane Goodall- „Każdy się liczy. Każdy ma swoją rolę do odegrania. Każdy może wszystko zmienić” – mówi o nowym utworze Kasia.

Jeszcze w tym roku, najprawdopodobniej jesienią, ukaże się nowy album Kasi Moś, będący następcą wydanego w 2015 roku krążka “Inspination”.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus