Jennifer Lopez prezentuje utwór “Dinero” z udziałem Cardi B i DJ-a Khaleda

Amerykańska wokalistka Jennifer Lopez w najbliższym czasie planuje wydać hiszpańskojęzyczny album. Jak do tej pory zaprezentowała już kilka utworów, a tym razem wybór padł na zapowiadaną już wcześniej kolaborację z raperką Cardi B i DJ-em Khaledem!

Piosenka “Dinero” (ang. Money) to kolejny singiel zapowiadający hiszpańskojęzyczny album wokalistki Jennifer Lopez, którego premiera zaplanowana jest jeszcze na 2018 rok. Utwór trafił do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 17 maja nakładem wytwórni Epic Records. Kompozycja zapowiada była już jakiś czas temu, a w samej piosence poza wokalistką usłyszymy również raperkę Cardi B i DJ-a Khaleda.

Jennifer Lopez / Epic Records

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię wokalistki zamyka wydany w 2014 roku album “A.K.A.”, który spotkał się z mieszaną reakcją zarówno fanów jak i krytyków muzycznych, a sama wokalistka dość szybko zakończyła działania promocyjne związane z wydawnictwem. Nadchodząca płyta, której prawdopodobny tytuł to “Por Primera Vez”, będzie natomiast pierwszym w pełni hiszpańskojęzycznym krążkiem Lopez od ponad dekady. Na ten moment nie są znane szczegóły anglojęzycznego krążka i jego premiery oraz czy piosenki w języku angielskim po prostu znajdą się na wydawnictwie hiszpańskim. Najnowszej piosenki “Dinero” możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba J.Lo w tym wydaniu?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus