Ifi Ude dostanie drugą szansę na Eurowizji

Jeszcze nie opadły emocje po tegorocznym finale Konkursu Piosenki Eurowizji, a już fani konkursu zrzeszeni w klubach OGAE na całym świecie przygotowują się do konkursu drugiej szansy. Polskę reprezentować będzie Ifi Ude.

OGAE Second Chance, czyli Eurowizja Drugiej Szansy, jest corocznym konkursem, który organizuje Stowarzyszenie OGAE International. Ma on na celu promocję utworów, które mogłyby pojawić się na scenie oryginalnego Konkursu Piosenki Eurowizji, ale nie udało im się wygrać krajowych eliminacji. Członkowie OGAE Polska postanowili w tym roku docenić Ifi Ude, która będzie reprezentować nasz kraj z utworem “Love Is Stronger”.

Głosowanie rozpocznie się 15 czerwca, a ogłoszenie wyników OGAE Second Chance nastąpi w październiku. Ifi zmierzy się z 26 wokalistami z innych krajów. Czy tym razem Polsce dopisze szczęście?

Przypominamy, że Polska już raz wygrała ten konkurs w 2016 roku. Wszystko dzięki Margaret i jej “Cool Me Down”, które zostało okrzyknięte najlepszą piosenką, która nie pojechała na Eurowizję.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus