“If You’re Over Me” – nowy singiel Years & Years

Brytyjski zespół Years & Years podzielił się niedawno szczegółami nadchodzącego krążka. Teraz Olly i jego koledzy prezentują kolejną muzyczną zapowiedź albumu “Palo Santo”.

Utwór “If You’re Over Me”, to kolejna po “Sanctify” muzyczna zapowiedź albumu “Palo Santo”, który zostanie wydany 6 lipca. Za piosenkę od strony produkcyjnej odpowiada Steve Mac, który produkował takie utwory jak “Shape Of You” Eda Sheerana, “Your Song” Rity Ory czy “What About Us” P!nk.

Przypomnijmy, że na chwilę obecną dyskografię Years & Years zamyka wydany w 2015 album “Communion”, który pokrył się w naszym kraju platyną i zapewnił zespołowi dużą popularność w Polsce. Panowie wystąpili także w naszym kraju w ramach swojej ostatniej trasy koncertowej oraz podczas ubiegłorocznej edycji Orange Warsaw Festival, a już 7 lipca (dzień po premierze albumu) zagrają na tegorocznej edycji Open’er Festival.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus