Gwen Stefani: “Zbliża się koniec mojej muzycznej kariery”

25 czerwca Gwen Stefani rozpocznie swoją rezydenturę w Las Vegas.  W jednym z ostatnich wywiadów wokalistka zdradziła, że to początek końca jej muzycznej kariery.

Jeszcze pod koniec ubiegłego roku wydawało się, że Gwen Stefani wejdzie wkrótce do studia nagraniowego. Wokalistka marzyła wtedy o kolejnym albumie. Dziś jednak fani nie mają powodów do świętowania. 48-letnia Gwen zdradziła, że zbliża się koniec jej muzycznej kariery.

Kiedy jestem na scenie, przypominam sobie, że to jest część mnie. Robiłam to całe moje życie i kiedy myślałam, że nie chcę tego robić, albo że wszystko będzie w porządku jeżeli to porzucę, to kiedy byłam znowu na scenie myślałam sobie ‘O mój Boże. Kocham to! Kocham moją muzykę i kocham być na scenie i dzielić się miłością z innymi ludźmi’. Nie rozumiem dlaczego tak to kocham, ale to jest we mnie. To mój dar. Po to jestem. Ale zdecydowanie jestem na końcu mojej muzycznej kariery… z powodu mojego wieku.

Wokalistka  już 25 czerwca rozpocznie swoją rezydenturę w Las Vegas zatytułowaną “Just A Girl”. Gwen wystąpi na scenie Zappos Theater w Planet Hollywood, czyli dokładnie w tej samej lokalizacji, w której wcześniej swoje show dawała Britney Spears z koncertami “Piece Of Me”. Artystka nie ukrywa, że cieszy się na myśl o tych koncertach:

Możliwość występów w Las Vegas jest dla mnie idealna nie tylko z tego powodu, że jestem mamą (i jestem blisko swoich dzieci), ale też pod względem kreatywnym

Przypominamy, że ostatni album Gwen z jej “oryginalnym” materiałem “This Is What the Truth Feels Like”, został wydany w marcu ubiegłego roku. Pomimo tego, że album zadebiutował na pierwszym miejscu Billboard 200, to nie sprzedał się zbyt dobrze. W pierwszym tygodniu uzyskano ekwiwalent ze sprzedaży w postaci 84 000 jednostek, a dla porównania poprzednie solowe albumy wokalistki uzyskały kolejno wynik 309 000 i 243 000 kopii. W drugim tygodniu sprzedaż krążka zmalała o 78%.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus