Fifth Harmony prezentują pożegnalny teledysk do utworu “Don’t Say You Love Me”

Po odejściu z grupy Camili Cabello, od wielu tygodni krążyły plotki o rychłym rozpadzie zespołu Fifth Harmony. Wszelkie domysły zostały potwierdzone przez dziewczyny z kwartetu, które w oficjalnym oświadczeniu podziękowały za dotychczasową przygodę, która rozpoczęła się wraz z X Factorem, a rozwiązanie zespołu ma być sposobem na pozostanie autentycznym. Nie mniej jednak fanów grupy ucieszyła plotka, że w najbliższym czasie spodziewać się mogą jeszcze jednego wspólnego singla dziewczyn i jak widać była to prawda!

Piosenka “Don’t Say You Love Me” to pożegnalny singiel grupy Fifth Harmony z ich ostatniego albumu “Fifth Harmony” wydanego w tamtym roku. Kompozycja została wyprodukowana przez Iana Kirkpatricka i duet The Electric, a teledysk do utworu miał swoją premierę 18 maja na oficjalnym kanale zespołu w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię grupy Fifth Harmony zamykają trzy albumy studyjne: “Reflection”, “7/27” oraz “Fifth Harmony”. Ostatni krążek promowały takie utwory jak: “Down”“He Like That” czy “Por Favor” z raperem Pitbullem. Teledysk do piosenki “Don’t Say You Love Me” prezentujemy Wam poniżej. Będziecie tęsknić za grupa?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus