Ewelina Lisowska w wakacyjnym singlu “T-shirt”

Już w czerwcu ukaże się nowa płyta Eweliny Lisowskiej. Singlem zwiastującym nadchodzące wydawnictwo jest wakacyjny numer “T-shirt”.

Singiel “T-shirt” powstał we współpracy Eweliny z Maciejem Wiergowskim, Oskarem Podolskim, Michałem Dąbrowskim i Jarkiem Baranem. Kolorowy i przerysowany klip został nakręcony przez Alana Kępskiego.

Co o singlu mówi sama Ewelina Lisowska?

Pomysł na tekst do piosenki T-shirt powstał bardzo spontanicznie na próbie. Graliśmy z chłopakami energiczny kawałek, który świetnie kleił mi się po angielsku. Próbowałam wpleść te dwa zapożyczenia językowe (T-shirt, love) w polski tekst i poszło! Koledzy nie byli zadowoleni i do tej pory się dziwią, że to się dzieje naprawdę. Lubię sobie pożartować, więc tak przerysowany utwór jest totalnie w moim stylu! Sprowadziłam tu rolę kobiety do bycia ozdobą. Ładny kwiatek do towarzystwa mężczyzny. Nie od dziś wiadomo, że nie ze mną takie numery! Bardzo wierzę w niezależność i siłę kobiet- sama trenuję kickboxing i crossfit. Mam nadzieję, że ten muzyczny żarcik zainspiruje płeć piękną do wzięcia spraw w swoje ręce. Faceci natomiast niech się nie łudzą, że będziemy za nimi biegać, przynosić dobry humor na śniadanie i podkładać parasol, gdy kapie na głowę! 😉

Zobaczcie teledysk!

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus